2plus1

pieczątka

Kontakt

Oferta

TRASA KONCERTOWA 45 LAT 2PLUS1

„Wstawaj szkoda dnia”, „Windą do Nieba”, „Wielki mały człowiek”, „Iść w stronę słońca”, „Chodź pomaluj mój świat”, "Taksówka nr 5", "Hej, dogonię lato" czy uwielbiane na Śląsku „Czerwone słoneczko” to tylko niektóre wykonywane podczas koncertów DWA PLUS JEDEN, od ponad 4 dekad nucone przez kilka pokoleń Polaków wielkie przeboje zespołu.

Z okazji swojego 45-lecia pracy scenicznej 2 PLUS 1 przygotowało specjalny program koncertowy zawierający te największe przeboje oraz repertuar dyskotekowy, m.in. z płyty "Easy Come, Easy Go!", która rozeszła się na całym świecie w nieosiągalnym dziś nakładzie przeszło pół miliona egzemplarzy. Koncerty grane są z charakterystycznym dla 2 PLUS 1 rozrywkowo-rockowym pazurem oraz energią, której może im pozazdrościć wielu młodszych twórców.

Niezwykle szeroka rozpoznawalność przebojów DWA PLUS JEDEN, wysoka kultura artystyczna, rockowa dynamika oraz świetny kontakt z publicznością to ogromne atuty grupy. Zespół stanowi doskonałą bazę dla udanych pikników, dni miast i gmin, dożynek oraz innych imprez. Ich koncerty stanowią bowiem ucztę muzyczną i wyśmienitą zabawę dla publiczności w każdym wieku.

1902973_304440743014437_271261636_n-crop-sepi-ramka650


2PLUS1 gra na sprzęcie zapewnionym przez organizatora w/g ridera technicznego lub bazując na możliwościach i doświadczeniu naszego managementu – Agencji Koncertowej POLSKA SCENA MUZYCZNA sami dostarczamy odpowiednią technikę koncertową.

W celu realizacji technicznej koncertów zapewniamy m.in:

– podesty sceniczne (np: do klubów lub hoteli),
zadaszoną estradę (na imprezy plenerowe),
– nagłośnienie (od 1KW na stronę do liniowego 10KW),
– pełen back-line oraz doskonałych realizatorów dźwięku,
– koncertowe oświetlenie (na małe sceny i duże estrady),
– nowoczesne efekty dyskotekowe na alu-rampach,
– iluminacje LED architektury wewnętrznej i/lub scenografii.

Prowadzimy również management innych legendarnych ikon Polskiej Sceny Muzycznej, w tym MAANAM i TRAWNIK. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy na stronę www.polskascenamuzyczna.pl :

logo3g_m

Każdy z nich gra w innym gatunku muzycznym co może swtorzyć całościowy program imprezy.
Ich wspólne koncerty to prawdziwa uczta muzyczna dla publiczności w każdym wieku!

Zapraszamy do współpracy w ramach trasy koncertowej z okazji 45-lecia 2PLUS1 – wielkiej, legendarnej gwiazdy która wywarła niekwestionowany wpływ na historię współczesnej polskiej piosenki popularnej i nadal zadziwia swoimi wspaniałymi występami!

Na życzenie przygotujemy kompleksową propozycję i wycenę oprawy artystycznej oraz technicznej dowolnego eventu zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Na wszelkie zapytania wyczerpująco odpowiadamy za pośrednictwem formularza kontaktowego oraz korespondencji e-mail. Po szczegóły zapraszamy do bezpośredniego kontaktu .

 

RIDER 2plus1
Rider_2plus1

2plus1